LOGO

Telefon:
503-024-747

Witamy

Tutaj słońce rozkosznym ciepłem Cię otuli.
Plusk wody ukoi skołatane serce..
Kot usiądzie obok- z miłością przytuli,
przy kominku zapomnisz o każdej rozterce.
Jakbyś znalazł się nagle w jakimś "siódmym niebie"
- pozbierasz swoje myśli w absolutnej ciszy...
Uznasz, że ptaki śpiewają wyłącznie dla Ciebie,
że tak cudnej muzyki nigdzie nie usłyszysz.
Dla dostojnej puszczy zamilkniesz w podziwie
nad pięknem, co ogarnia całą Twoją duszę.
Powiesz: "To tutaj jest życie prawdziwe
- dziś już nigdzie nie pędzę i nic już NIE MUSZĘ"


Jestem dziadkiem. Bardzo mnie boli to, że mój wnuk (jak wiele innych dzieci) tkwi w wirtualnum świecie - wirtualnej rzeczywistości.
A przecież prawdziwy świat - prawdziwa rzeczywistość jest w otoczeniu tętniącej życiem przyrody, w której zwierzęta i ludzie żyją w niezwykłej przyjaźni - rozumiejąc siebie nawzajem.
Dlatego moja oferta skierowana jest do rodziców z dziećmi, do dziadków z wnukami, by mogli pokazać swoim latoroślom ten prawdziwy świat, który trwa od tysięcy lat i o tym Puszcza Borecka i Mazury Garbate nam przypominają.


Jezioro i plaża

Oferta

Domki całoroczne

Oferta

O nas

Zapraszamy serdecznie do wypoczynku nad jeziorami Szwałk Wielki i Szwałk Mały położonych w rejonie Mazury Garbate. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które chcą wypocząć w ciszy, pooddychać świeżym powietrzem, zażyć kąpieli w jeziorze.

Atrakcje

Znajduje się tu również rezerwat przyrody zwany Wyspą Lipową, który usytuowany jest na wyspie. Jezioro bogate jest w takie ryby jak: leszcze, płocie, sandacze, sieje, szczupaki oraz węgorze. Dla naszych gości przygotowaliśmy plażę z bezpośrednim dojściem do jeziora. Brzeg przystosowany jest tak, aby mogły korzystać z niego dzieci.

Oferta

Piękny widok na jezioro Szwałk, plaża z pomostem, a na nim ławki do kontemplacji lub do zarzucenia wędki. Można wypożyczyć również łódkę lub rower wodny. Piękna przyroda wokół zachęca do wycieczek rowerowych.